TJ Libouchec

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Libouchec
www.tjlibouchec.cz

Příští zápas

Spouštíme nový web!

Spouštíme nový web!

Dnešním dnem spouštíme nové webové stránky klubu.

Doba fotbalu stále nepřeje. Klub prošel změnou názvu a výrazně se rozšiřuje členská základna. Proto jsme využili současný čas a připravili si pro Vás nové webové stránky. Ty budou postupně věnovány celému klubu (od "A" týmu po nejmenší hráče a hráčky) a budou zde k nalezení veškeré informace o dění v TJ Libouchec. Výhodou zde budou i statistiky hráčů, fotogalerie, informace o akcích či prokliky na naše sociální sítě.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

SK Hraničář Petrovice
TJ Libouchec
0:1
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

02.06.2024 Lukáš Jůn (17)
08.06.2024 Tomáš Milsimer (11)
09.06.2024 Radek Švec (10)
13.06.2024 Petr Brzokoupil (17)
17.06.2024 Jakub Prachař (10)

Najdete nás na Facebooku

Obec Libouchec Generali Česká pojišťovna Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Národní sportovní agentura SCHÄFER a SÝKORA s.r.o. STRABAG CHART FEROX , a.s. Ústecký krajský fotbalový svaz Westrans Děčín s.r.o. Ryko Fond

Počet návštěv: 3808
Posledních 30 dnů: 97 | Posledních 7 dnů: 22 | Poslední den: 4

© 2024 TJ Libouchec | Všechna práva vyhrazena | fotbal.libouchec@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne